Tapety Jak wytresować smoka

Tapety Jak wytresować smoka

Jak wytresować smoka czyli oficjalne tapety z filmu

Tapety Jak wytresować smoka to kolekcja obrazów z filmu o tym samym tytule. Jest ich 19 a znajdziesz wśród nich najważniejsze postacie z filmu, takie jak główny bohater Czkawka, jego narzeczona Astrid oraz smok-przyjaciel Szczerbaty. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szczerbaty, Czkawka i Astrid

Wady

  • Napisy na tapatach po angielsku
Więcej

Doskonały
9

Tapety Jak wytresować smoka to kolekcja obrazów z filmu o tym samym tytule. Jest ich 19 a znajdziesz wśród nich najważniejsze postacie z filmu, takie jak główny bohater Czkawka, jego narzeczona Astrid oraz smok-przyjaciel Szczerbaty.

Film Jak wytresować smoka to piękna opowieść dla dzieci, rozgrywająca się w świecie wikingów i smoków. Główny bohater o pseudonimie Czkawka chce być taki jak otaczający go inni Wikingowie. Chce nabrać tężyzny fizycznej i wprawić się w sztuce zabijania smoków. Przypadkowe spotkanie ze smokiem ochrzczonym potem jako Szczerbaty zmienia zupełnie jego punkt widzenia. Chłopiec zaprzyjaźnia się z jaszczurem, lecz jednocześnie zostaje posądzony o zdradę przez własnego ojca (Stoick Wielki). Dalsze perypetie pokazują że warto być wiernym własnemu sobie oraz nie zrażać się przeciwnościami losu.

Tapety Jak wytresować smoka przedstawiają najważniejsze postacie z filmu. Jest wśród nich Czkawka, jego narzeczona Astrid, ojciec chłopca Stoick Wielki oraz wszystkie występujące w filmie smoki, wśród których nie zabrakło Szczerbatego. Tapety Jak wytresować smoka dostarczane są w rozdzielczości 1920x1080 i oferują doskonałą jakość grafiki i ciekawe kompozycje. Szkoda że napisy na tapetach są w języku angielskim.

Tapety Jak wytresować smoka to oficjalne tapety z filmu umieszczone w jednej skompresowanej paczce. Film Jak wytresować smoka w 3D to niezapomniane przeżycie. Jeśli lubisz tego typu historie, nie korzystaj z sieci torrent lecz wybierz się do kina gdzie w pełni docenisz kunszt reżysera oraz zatrudnionych pracowników. Wybierz również odpowiednią dla siebie tapetę z zestawu Tapety Jak wytresować smoka.

Tapety Jak wytresować smoka

Download

Tapety Jak wytresować smoka